Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
04/06/2020
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
AIM.TO  
AIMIAAL2.52002.68002.52002.6400+5.60490,653
AKUMINAL2.30002.47002.29002.4000+6.67136,877
ANX.TO  
ANACONDA MININGAL0.26500.28000.26500.2700+1.89110,250
BROOKFIELD ASSET MGMT SRS 2 CL A PRFAL7.71007.80007.64007.7400+1.4415,375
BCE SR AA PRFAL11.560011.830011.560011.8300+1.0214,200
BCE CUMULATIVE SR AB FIRST PRFAL10.690010.790010.620010.7900+1.3130,239
BCE CUM RED FIRST PRF SR ADAL10.660010.840010.660010.8400+1.7817,902
BCE SR AE PRFAL10.700010.800010.700010.8000+1.122,224
BCE SR AF PRFAL12.760012.860012.750012.8400+0.716,300
BCE SR S PRFAL10.620010.790010.620010.7900+1.7912,000
BCE SR Y PRFAL10.680010.830010.680010.8000+1.224,300
BDI.TO  
BLACK DIAMOND GROUPAL1.35001.37001.35001.3600+3.8216,881
BIP INVESTMENT SRS 1 PRFAL23.610023.750023.610023.7500+0.21850
BIRCHCLIFF ENERGY SRS A CUM RED PRFAL18.800019.290018.800019.2900+3.271,275
BNP.TO  
BONAVISTA ENERGYAL0.14500.15500.14500.1550+6.90258,708
BRKFLD OFC PRPRTS CL AAA SRS GG PRFAL14.370014.880014.280014.8800+3.482,100
BU.TO  
BURCON NUTRASCIENCEAL1.38001.52001.38001.4700+6.52480,119
CAE.TO  
CAEAL23.360024.390022.680024.1800+3.031,180,595
CF.TO  
CANACCORD GENUITY GROUPAL5.30005.73005.28005.6800+6.97518,373
CFW.TO  
CALFRAC WELL SERVICESAL0.20000.21000.19500.2100+10.53385,525
CGX.TO  
CINEPLEXAL14.650015.250014.630015.1600+5.28364,577
CHORUS AVIATION SNR UNSEC DEBENTAL72.000076.000069.400076.0000+7.04115,000
CARGOJET 5.75 UNSEC DEBENTAL101.0000101.7500101.0000101.7500+0.9853,000
CAPITAL POWER CUM RATE RES SRS 1 PRFAL9.07009.26009.07009.2500+2.781,400
CRON.TO  
CRONOS GROUPAL8.70009.33008.57009.0000+3.33914,859
CROMBIE REAL ESTATE INVESTMNT TR UNTAL13.120013.460013.000013.3400+1.06142,380
CORBY SPIRIT AND WINE VTG CL AAL16.100016.300016.100016.2600+0.993,500
CWEB.TO  
CHARLOTTE WEB HOLDAL8.18008.71007.97008.6500+8.13322,300
DPM.TO  
DUNDEE PRECIOUS METALSAL6.94007.34006.87007.3000+5.49616,806
DRM.TO  
DREAM UNLIMIT SUB VOTING CL AAL8.30008.67008.28008.6400+3.47117,120
D-UN.TO  
DREAM OFFICE REIT UNTAL19.240019.990019.180019.9300+3.00210,942
EFN.TO  
ELEMENT FLEET MANAGEAL10.010010.32009.830010.2200+2.40698,548
ELEMENT FLEET MGMT 6 60 CM SRS A PRFAL21.040021.480020.950021.1800+0.863,727
ELEMENT FLEET MGMT 6 50 CM SRS C PRFAL20.450020.500020.450020.5000+1.499,470
ESI.TO  
ENSIGN ENERGY SERVICESAL0.70000.77000.68000.7600+8.571,542,606
ESN.TO  
ESSENTIAL ENERGY SERVICESAL0.15000.16000.14500.1600+6.671,598,389
FAF.TO  
FIRE & FLOWER HOLDINAL0.69000.72000.67000.7200+2.8669,363
NORTH AMERICAN FIN 15 SPLIT PRFAL9.46009.65009.45009.6500+2.228,100
FORT 5 YR FXD RTE CUM REDM SRS H PRFAL9.50009.61009.50009.6100+0.952,355
GCM.TO  
GRAN COLOMBIA GOLDAL6.73006.94006.73006.9300+3.13415,974
GREAT WEST LIFECO 1ST 4.8 SR H PRFAL20.990021.240020.990021.2400+1.094,315
HBF.TO  
HRVST BRND LDR PLS INCM CL A UNT ETFAL8.84008.88008.81008.8600+0.1119,780
HMJU.TO  
BETAPR MARIJ 2X DLY BUL CL A UNT ETFAL29.000029.510028.880029.4300+1.831,304
HRX.TO  
HEROUX DEVTEKAL10.820011.990010.670011.7700+8.5885,983
HXE.TO  
HORIZONS S&P TSX CAPED ENGY CL A ETFAL9.49009.80009.49009.8000+2.94950
ISV.TO  
INFORMATION SERVICES CL A VTGAL14.200014.440014.200014.3500+0.4910,800
INVESQUEAL2.09002.51002.04002.3900+19.5060,986
LAURENTIAN CL A SRS 13 NON CUM PRFAL12.000012.200012.000012.2000+1.6711,300
MANULIFE FINL SRS 3 PRFAL20.480021.180020.450021.1600+2.9715,020
MANLF NON CUM RT RST CL 1 SRS 3 PRFAL9.29009.32009.23009.32000.002,300
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Canadabulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Canadabulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Canadabulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Canadabulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.