Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
12/12/2019
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
ATP.TO  
ATLANTIC POWERAL3.15003.20003.15003.1600+0.3221,385
ATZ.TO  
ARITZIA SUB VOTINGAL18.850019.240018.690019.0900+1.38210,521
AVCN.TO  
AVICANNAAL1.65001.73001.59001.7000+3.0358,085
BOMBARDIER CL AAL1.91001.96001.90001.9500+2.0942,612
BCE CUMULATIVE SR AB FIRST PRFAL14.980015.140014.980015.1000+0.60513
BCE CUM RED FIRST PRF SR ADAL15.020015.130015.010015.1300+0.605,900
BCE CUM RED FIRST PRF SRS AJAL15.020015.060015.020015.0600+0.405,800
BCE SRS AM FIRST CUM RED PRFAL13.660014.110013.660014.1000+3.2257,300
BCE SRS AQ FIRST CUM RED PRFAL17.700017.920017.700017.7800+1.0217,200
BCE SR R PRFAL15.050015.220015.040015.1300+0.532,350
BCE SR Y PRFAL15.040015.120015.040015.1200+0.675,400
BROOKFIELD INFRA SRS 7 CUM CL A PRFAL22.850023.000022.830023.0000+0.9713,750
BROOKFIELD INFRASTRU CL A PRFAL22.310022.550022.300022.5000+0.856,802
GLOBAL INNOVATION DIV UNTAL10.550010.630010.550010.6300+0.664,400
BNK MONTREAL CL B SRS 27 NON CUM PRFAL17.020017.910017.020017.6600+1.7919,041
BU.TO  
BURCON NUTRASCIENCEAL0.93001.05000.93001.0500+14.13291,138
CCO.TO  
CAMECOAL12.010012.290012.010012.1900+1.75665,793
CHMTRD LGTC 5.25 CNV UNSC SUB DEBENTAL100.5000100.7500100.3500100.7500+0.40271,000
CORUS ENTERTAINMENT CL BAL5.49005.58005.48005.5200+0.73828,303
CLIQ.TO  
ALCANNAAL4.25004.40004.13004.3800+3.55165,112
CM.TO  
CANADIAN IMPERIAL BANK COMMERCEAL108.8400109.8800108.7600109.4500+0.561,959,245
CAPITAL POWR CUM RATE RES SRS 11 PRFAL25.840025.860025.750025.8600+0.432,539
CUD.TO  
ISHARES US GRWR IDX CAD HED UNT ETFAL45.390045.740045.260045.6900+0.933,961
CANADIAN UTIL CUM RED SEC SRS Y PRFAL17.160017.340017.160017.3400+1.342,700
CAN WSTN BK NON CUM 5 YR SRS 7 PRFAL25.710025.870025.710025.7600+0.121,225
DIV.TO  
DIVERSIFIED ROYALTYAL3.14003.18003.13003.1800+0.63202,096
DIVS.TO  
EVOLVE ACTIVE CNDN PRF SHR UNT ETFAL16.290016.420016.290016.3900+0.7416,304
DS.TO  
DIVIDEND SELECT 15AL7.36007.38007.33007.3800+0.4110,215
DXU.TO  
DYNAMIC ISHARES ACTV US DIV UNT ETFAL34.760034.990034.760034.9900+1.3612,559
ENBRIDGE SRS D CUM REDEEMABLE PRFAL15.090015.280015.090015.2800+1.6013,930
ENBRIDGE SRS H CUM REDEEMABLE PRFAL14.550014.740014.550014.7200+1.8726,850
FAF.TO  
FIRE & FLOWER HOLDINAL0.83000.92000.83000.9000+11.11340,005
FAIRFAX FN HOLD SRS F CUM FLT RT PRFAL13.850013.970013.850013.9700+0.87200
FARFX FIN HLD 5 YR SRS K CUM RST PRFAL18.570019.060018.490018.8700+1.078,800
FLAHERTY & CRUMRINE INVESMT FUND UNTAL12.670012.680012.670012.6800+0.242,200
FIE.TO  
ISHARES CAD FIN MNTHLY COM UNT ETFAL7.17007.20007.17007.1900+0.28104,541
FORTIS 1ST CUM RED SRS F PRFAL23.460023.700023.460023.7000+0.988,950
FORTIS SRS K CUM RED FX RR FIRST PRFAL15.480015.770015.470015.6000+0.8424,000
GLOBAL REAL ESTATE E COMRC DIVD UNTAL11.050011.150011.050011.1500+0.639,700
GWO.TO  
GREAT WEST LIFECOAL33.020033.230032.970033.1500+0.39945,622
HAC.TO  
HORIZONS SEASONAL ROTATION CL E ETFAL22.280022.450022.240022.4300+0.6723,446
HBF.TO  
HRVST BRND LDR PLS INCM CL A UNT ETFAL9.72009.78009.72009.7800+0.9320,800
HHL.TO  
HRVST HEALTHCR LDR INCM UNT CL A ETFAL7.96008.00007.94008.0000+0.7657,166
HLS.TO  
HLS THERAPEUTICSAL17.650017.680017.320017.6800+2.4917,771
HMJU.TO  
BETAPR MARIJ 2X DLY BUL CL A UNT ETFAL2.87003.06002.86003.0600+8.9030,560
HSU.TO  
BETAPR S&P 500 2X DLY BULL CL A UNTAL65.630067.140065.570066.8000+1.6350,233
HXT.TO  
HORIZONS S&P/TSX 60 INDEX CL A ETFAL37.460037.710037.460037.5800+0.27501,298
LCS.TO  
BROMPTON LIFECO SPLIT CL AAL5.85005.93005.85005.9100+1.379,200
LFE.TO  
CANADIAN LIFE CL AAL3.65004.05003.65004.0300+3.0738,580
MBX.TO  
MICROBIX BIOSYSTEMSAL0.21500.23000.21500.2300+6.9891,500
FirstPrev[1]23NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Canadabulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Canadabulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Canadabulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Canadabulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.