Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
17/06/2019
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
AURORA CANNABIS EQY WARRANTAL6.19006.32006.19006.3200+0.482,741
ALA.TO  
ALTAGASAL19.200019.400019.100019.3400+0.83349,904
AMM.TO  
ALMADEN MNRLSAL0.70000.73000.70000.7300+4.2918,900
AUTOMOTIVE PROPERTIES REIT UNTAL10.410010.440010.400010.4300+0.1085,687
ASM.TO  
AVINO SILVER GOLDAL0.65000.68000.65000.6700+1.524,821
BROOKFIELD BSNS PTNR UNTAL50.740051.160050.740051.0500+0.6118,122
BRKFLD RWBL PRT NON VTG UNTAL45.120045.470045.080045.3800+0.73124,421
BROOKFIELD OFFICE CL AAA SRS R PRFAL16.040016.050016.000016.0500+0.256,350
BOYD GROUP INCOME UNTAL169.6700178.4200169.6700170.5100+0.6351,573
CANADIAN APARTMENT PROP REIT UNTAL48.730049.620048.720049.3500+1.63334,064
CEU.TO  
CES ENERGY SOLUTIONSAL2.20002.33002.17002.3200+4.981,538,589
CGR.TO  
ISHARES GLOBAL REAL EST IDX UNT ETFAL32.030032.170032.030032.1700+0.53843
CIX.TO  
CI FINANCIALAL21.030021.440020.960021.4000+1.66527,764
CARGOJT 5 75 LST SNR UNSC HYB DEBENTAL101.9300102.4400101.9300102.4400+1.4348,000
CRDL.TO  
CARDIOL THERAPEUTICS CL AAL5.21006.05005.21005.6700+9.67172,313
CSU.TO  
CONSTELLATION SOFTWAREAL1202.13001222.36001202.13001218.9400+1.3731,353
CANADIAN UTILITIE SRS DD CUM RED PRFAL20.510020.720020.510020.7200+1.02500
CYBR.TO  
EVOLVE CYBER SCURTY INDX HDG UNT ETFAL27.000027.210027.000027.2100+1.23542
DC-A.TO  
DUNDEE SUB-VOTING CL AAL0.94001.00000.94001.0000+6.3849,130
DGC.TO  
DETOUR GOLDAL14.120014.390013.940014.2500+0.99601,169
DNG.TO  
DYNACOR GOLD MINESAL1.76001.77001.75001.77000.009,710
DSG.TO  
DESCARTES SYSTEMAL50.910051.810050.910051.3800+0.80125,772
EDT.TO  
SPECTRAL MEDICALAL0.36000.39500.36000.3900+9.8644,700
ELMNT FLT MGMT 4 25 CN UNS SB DEBENTAL99.7400100.500099.7400100.0100+0.26105,000
EFX.TO  
ENERFLEXAL16.160016.650016.160016.6400+2.84241,425
EMP LF CM SRS 1 NON CUM RT RST PRFAL25.540025.780025.540025.7400+0.985,080
ENBRIDGE 5.50 SRS A CUM PRFAL23.990024.100023.990024.1000+0.08800
ERD.TO  
ERDENE RESOURCE DEVELOPMENTAL0.18000.19000.18000.1900+8.5761,500
ERF.TO  
ENERPLUSAL8.77009.42008.76009.3900+6.581,208,103
FAP.TO  
ABERDEEN ASIA PACIFIC INCOME INV CFAL3.62003.65003.62003.6500+0.8325,600
FCCD.TO  
FIDELITY CNDN HGH DIV SRS L UNT ETFAL25.980026.000025.980026.0000+0.151,905
GWO.TO  
GREAT WEST LIFECOAL29.990030.245029.920030.0900+0.30645,033
HAB.TO  
HORIZONS ACTIVE CORP CL E UNT ETFAL10.970010.990010.970010.9900+0.2720,084
HEE.TO  
HORIZONS ENHCD INC EGY CL E UNT ETFAL7.50007.53007.48007.5300+1.21315
IMO.TO  
IMPERIAL OILAL36.110036.610036.010036.5500+1.13665,635
IPCO.TO  
INTERNATIONAL PETROLAL5.60005.66005.60005.6500+1.4423,772
ITP.TO  
INTERTAPE POLYMAL18.690018.920018.640018.9000+1.23260,673
INVESQUEAL7.16007.23007.15007.2300+0.9813,319
KEW.TO  
KEW MEDIA GROUP VARIABL CMN VTNGAL5.90006.00005.90006.00000.004,300
LAM.TO  
LARAMIDE RESOURCESAL0.34000.35000.34000.3450+1.4766,600
LASSONDE INDUSTRIES SUB-VOTING CL AAL193.4900193.5000193.4900193.5000+1.04519
MAX.TO  
MIDAS GOLDAL0.63000.65000.63000.6500+3.17171,405
MIN.TO  
EXCELSIOR MININGAL0.90000.92000.90000.9200+1.1030,197
MINTO APARTMENT REIT UNTAL19.750019.920019.690019.9200+0.768,463
MUX.TO  
MCEWEN MININGAL2.05002.15002.03002.1400+3.38386,947
NA.TO  
NATIONAL BANK OF CANADAAL61.690062.080061.580061.9400+0.34666,064
NVA.TO  
NUVISTA ENERGYAL2.58002.61002.54002.6000+0.78849,276
OPS.TO  
OPSENSAL0.89000.90000.88000.9000+2.2718,000
PCY.TO  
PROPHECY DEVELOPMENTAL0.21000.22500.21000.2250+4.65177,648
PEY.TO  
PEYTO EXPLORATION & DEVELOPMENTAL3.92004.11003.84004.0700+4.361,176,979
FirstPrev[1]2NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Canadabulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Canadabulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Canadabulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Canadabulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.